Anička & Miňo

Myslím si, že 5 hviezdičiek je veľmi málo na ohodnotenie Tvojej práce. Sme určite najspokojnesí svadobný pár, ktorý si fotil. Fotky sú krásne, priam rozprávkové a lepšie to ani nemohlo byť. Ony hovoria samé za seba a to urcite každí vidí.
Ak by niekto chcel váhať, tak šikovný, mladý, prispôsobivý, veselý, spoľahlivý fotograf, ktorý zachytil aj najmenšie detaily. Veľmi ďakujeme za Tvoju prácu a spoločnosť na našej svadbe. Vďaka Tebe dostali naše spomienky najkrajší obraz. A myslím si, že si ich dám vyvolať asi všetky. Ďakujeme A+M

Martina & Rado

Pre nás bolo dôležité zachytiť také vzácne životné okamihy ako je svadba profesionálom a preto, keď sme videli fotografie, hneď sme vedeli, že je to presne to, čo hľadáme.Fotenie sme si skutočne užili, v príjemnej uvoľnenej atmosfére.Vtipné momentky aj krásne štylizované fotky - na každej z nich sa perfektne podarilo zachytiť atmosféru tak, že si každý vedel predstaviť, ako celá svadba v skutočnosti prebiehala. Fotky sa páčili všetkým!!!S fotkami sme veľmi spokojní, pozeráme si ich a pripomíname si náš svadobný deň zas a znova 🙂 🙂 Všetkým RASTISLAVA vrelo odporúčame! Jeho profesionálne fotografie naozaj hovoria za všetko. A preto mu veľmi ĎAKUJEME !!!!!!!!! :-*

Renátka & Tomáš

Ďakujeme za nádherné svadobné portréty 🙂 Tvoja práca je úžasná a oceňujem, že vieš pracovať aj s ľuďmi, ktorí nie sú fotogenický 😀 Ako my 😀 Vidíme sa pri najbližšej možnej udalosti, ktorú budeme chcieť zachytiť pre tie najkrajšie spomienky 🙂

Danka & Jaro

Sme neskutočne spokojní s výberom fotografa na našu svadbu. Fotky sú nad očakávania. Celé fotenie bolo zábavné, nestrojené, také prirodzené. Každá jedna fotka je top. Dokázal zachytiť všetky dôležité momenty na ktoré budeme s úsmevom spomínať. Ďakujeme.

Veronika & Dušan

S pánom fotografom sme boli nadmieru spokojní, výborne sa s ním spolupracovalo. Ochotný prístup a ešte sa aj páčil všetkým družičkám. Môžeme len odporučiť!

Ľupčik

Ja - maniačka na fotky som si za tie roky obľúbila svojho dvorného fotografa na všetko. Dnes má konečne svoju webovú stránku. Je tam veľa jeho kvalitnej práce, pár našich spoluprác, kde som mala možnosť líčiť a občas som sa na fotkách mihla aj ja! Rasťa môžem len ODPORÚČAŤ, ODPORÚČAŤ, a len ODPORÚČAŤ. Okrem spolupráce som využila služby veľakrát pred tým. Fotil mi stužkovú, krst môjho krstniatka, portéty, business portrét a pracovné akcie. Spokojnosť nadovšetko.

Martina & Filip

Najlepšie svadobné fotky.  Super prístup, nápady, kvalita. TOP 1, vrelo odporúčam!

Roman & Oktáva

Moja skúsenosť s prácou Rastislava Cedza je veľmi pozitívna. Bol fotografom stužkovej slávnosti našej triedy a s jeho prácou sme boli veľmi spokojní. Fotky boli veľmi kvalitné, a aj napriek časovej tiesni ich bolo dostatočné množstvo. Plne odporúčam využite služieb Rastislava Cedza.

Tomáš

S Rasťom sa mi moc dobre fotilo, je to skvelý fotograf a tak isto aj skvelý chlapík. Má kreatívny prístup, dá sa s ním diskutovať o tom ako si svoje fotografie predstavujete a určite s ním budete spokojní, odporúčam ***** a teším sa na ďalšie spolupráce s ním :-))